Mobilní pódium, mobilní tribuny a hlediště, taneční parket

Mobilní pódium, mobilní tribuny, pronájem, prodej, stavba. Profesionální technický a produkční servis, kompletní organizace a zajištění akcí

Mobilní tribuny a hlediště pro interiéry

Mobilní tribuny a hlediště dodáváme pro instalace v exteriérech a interiérech. Velmi vyhledávané jsou naše tribuny pro interiérové stavby na choulostivých površích sportovních hal. Tribuny se staví ze segmentů 2 x 1m s elevací 40 cm pro sezení na stupních nebo s elevací 20 cm pro sezení na židlích.

 

Neodhadnete rozměr a kapacitu mobilní tribuny / hlediště pro Vaší akci?

Nevadí, zavolejte nebo napište svůj dotaz do formuláře v rubrice kontakty a my Vám pomůžeme vybrat velikost tribuny pro Vaší akci.

 

 

Mobilní tribuny a hlediště pro Exteriéry

Tribuny a hlediště stavěné v terénu jsou díky systému stavebnice vysoce variabilní a lze je využít i tam, kde není úplně rovný terén. Tribuny bez problémů "překročí" obrubníky, výmoly, zídky a třeba i zábradlí. Důležité je vědět, jaký bude pod tribunou povrch. Při naplnění tribun lidmi je potřeba počítat se značnou váhou. Například tribuna o rozměru 10 x 4m ponese v průměru cca 7 360 kg. Proto je pro nás velmi důležité vědět, jestli bude tribuna stát na pevném podkladu (asfalt, dlažba, tráva apod.), nebo na podkladu, který není úplně stabilní (čerstvě dosypaná zemina, štěrk, písek...). Tribuny se dají postavit i na 50ti cm křemičitého písku (beachvolejbalový kurt), ale je nutné tuto instalaci předem konzultovat, abychom mohli připravit vše nezbytné pro zafixování stavby.

Tribuna na beachvolejbalovém kurtu - 50 cm křemičitého písku      

Tribuna na beachvolejbalovém kurtu - 50 cm křemičitého písku

 

 

 

 

Zastřešené mobilní tribuny

 

ukázky z našich akcí


Unlimited Event Service - servis pro Vás a Vaší akci

profesionální technický a produkční servis, kompletní zajištění akcí, akce na klíč, organizace akcí

event management

 

Foto:Unlimited Event Service s.r.o.