+420 602 313 690 produkce@eventservis-cz.cz

 Mobilní pódium pronájem

a prodej

 mobilní pódium včetně zastřešení a příslušenství

mobilní pódium standard – pro všechny interiéry a exteriéry

mobilní pódium stupně – s elevací pro sbory a filharmonie

 Rolling Riser na výměnu aparatury

Mobilní pódium standard

 

Mobilní pódium standard je rovné podium bez atypických tvarů, bez výškových rozdílů. Jednotlivé segmenty mají rozměr 2 x 1m. Podiový systém je „stavebnice“ a můžete si tak určit libovolný rozměr Vašeho podia, který budete potřebovat. Výška podia je opět libovolná – od 20ti cm do 2m. Případnou atypickou výšku podia Vám připravíme po konzultaci. Mobilní podium je určené pro stavby v interiérech i exteriérech pro všechny kulturní, sportovní a společenské akce. 

Nevíte, jak velké pódium?

Pokud si nejste jisti a nevíte přesně jaký rozměr, či jaké provedení podia byste potřebovali, zavolejte, nebo napište Váš dotaz s popisem akce do formuláře v rubrice kontakty. Poradíme Vám a navrhneme pro Vás optimální řešení.

Potřebujeme vědět, co se má na podiu dít. Jestli se na podiu bude tančit ve větším počtu lidí, nebo jestli půjde jen o vystoupení kapel a umělců, či moderátorů, nebo jestli budete na podium stěhovat křídlo nebo auto! Mobilní pódium je určené pro všechny uvedené zátěže, jen se liší způsob instalace a fixace. 

Mobilni-podium-4x4m
mobilni-podium-6x4m

Koberec a skirting

 

Mobilní podium může být nainstalované bez koberce nebo s kobercem a to v různých barevných odstínech.
Skirting neboli vykrytí podia z čelního pohledu a ze stran se nejčastěji provádí v černé barvě. Skirting je automaticky součástí každého pronájmu podia a v černé barvě je již v ceně pronajatého pódia.

Mobilní pódium stupňovité, výškově členité

Stupňovité mobilní podium je určené například pro pěvecké sbory, symfonické orchestry, divadelní vystoupení, rockové scény s různými výškami jednotlivých scén. Pódiový systém je v tomto ohledu neuvěřitelně variabilní. Všechny výškové rozdíly jsou plynule nastavitelné díky teleskopům, na kterých je podium postaveno. Aretace nastavené výšky je dvojnásobně jištěna.

mobilni-podium-stupnovite

Mobilní pódium atypické

mobilni-podium-atypicke

Atypické mobilní pódium vychází ze stejného základu jako pódium standard, jehož segmenty mají rozměr 2x1m. Pro stavbu atypického pódia jsou vyráběny speciální segmenty jiných rozměrů – např.: obdélníky, trojúhelníky s dlouhým ramenem nebo s krátkým ramenem a čtverce. Tam, kde nestačí ani tyto seriově vyráběnmé atypy, dostavíme podium na místě dle potřeby.

Mobilní Pódium vyrovnávací

Pro vytvoření rovné plochy na nerovném podkladu je ideální využít variability systému. Pomocí  teleskopů můžeme vytvořit rovné podium třeba na schodech. Není žádný problém „překročit“  obrubníky, výmoly, zídky nebo třeba i zábradlí. Stejně tak není problém postavit podium i např. v divadelním hledišti nad sedadly a vytvořit tak rovnou pódiovou plochu i když podklad je nerovný.  Je možné postavit podium např. i v bazénu nebo vytvořit podium nad bazénem.

Rolling riser

Rolling Riser je pojízdná pódiová plošina. Je to přídavné pódium na kolečkách s brzdou a používá se k rychlé výměně nástrojové aparatury, bicích atp. při přímých TV přenosech, na festivalech a všude, kde potřebujete rychle měnit dekorace, nebo kapely i s jejich aparaturou, či bicími a nenarušit tím plynulost celé akce. 

Mobilní podium – přehlídkové molo

Poskytujeme technický servis pro realizaci módní přehlídky – přehlídkové molo, osvětlení, ozvučení, konstrukce na světla a zavěšenéí aparatury, konstrukce na zavěšení dekorací, zadní stěnu a další potřebnou techniku..

prehlidkove-molo

Mobilní Pódium zastřešené

zastresene-podium

Zastřešená mobilní pódium dodáváme nejčastěji ve velikostních variantách 6 x 4m, 8 x 5m, 9 x 6m, 10 x 8n, 11 x 9m, 12x10m a 17 x 9m s PA Wings (viz foto).

U staveb zastřešených pódií je jednoznačnou a jasně danou prioritou bezpečnost. Všechna zastřešení musí být kotvena. Pokud Vám někdo tvrdí, že dnes je technologie zastřešení už na takové výši, že se kotvit nemusí, neříká celou pravdu. Kotvení není třeba, ale jen do doby než začne foukat vítr…

Na co byste si měli dát pozor?

Nejběžnější místo pro stavbu zastřešeného podia bývá na trávě. Nejčastěji se tedy kotví do země a je to nejjednodušší a také nejlevnější způsob kotvení. Někdy se staví na pevném podkladu a do země kotvit nelze. Potom se musí podium kotvit k váhově odpovídajícím zátěžím. To znamená, že se zátěže musí dopravit na místo, kde bude stát podium, což samo o sobě není žádný problém, ale je to další nákladní auto, které k Vám musí dorazit a tím pádem další výdaj navíc. Zvažte tedy místo pro stavbu Vašeho podia.

Pódiové konstrukce

Dodáváme jednotlivé pódiové konstrukce, rampy nebo celý Ground Support na zavěšení aparatury, světel, dekorací, projekce či výstavních exponátů. Všechny konstrukce jsou standardně stavěny z quadro hliníkových příhradových nosníků. Vše od výrobce s ochrannou známkou.

Unlimited Event Service – servis pro Vás a Vaší akci
Profesionální technický a produkční servis, kompletní zajištění akcí, akce na klíč, organizace akcí
event management

podiova-konstrukce-6x4m

Kontaktujte nás

4 + 3 =