Mobilní taneční parket

 

Mobilní taneční parket pro interiéry

Stavba interiérového tanečního parketu je velmi rychlá.  Propracovaný systém zámkových lišt vytvoří z desek monolit, který je olemovaný zkosenou lištou s protiskluzovým povrchem. Lemovací lišta je vyrobena z eloxovaného vnitřně profilovaného hliníku v decentní bronzové barvě.

Malý taneční parket

Rozměry do cca 100 m2
Co je potřeba zjistit, než se rozhodnete pro pronájem parketu na Vaší akci?

Podklad

Taneční parket nemá na sobě žádné ostré hrany a to ani ze spodní strany. Není třebamezi parket a podlahu dávat jakýkoli ochranný materiál. Pokud je podlaha památkově chráněna, je možné položit tenkou pěnovou podložku mezi parket a podlahu.
Pokud plánujete položit parket na koberec, je instalace téměř bez omezení. Jen je třeba se vyvarovat překladů silnějších koberců a případných výškových rozdílů. Parket lze postavit i tam, kde není podklad úplně rovný, jen je potřeba při objednávce tuto okolnost uvést.

Na co dát pozor při samotné akci

Mobilní taneční parket je určen jen k tanci. Je konstruován pro všechna odvětví sportovního tance i sportovního rockń rollu.
Na parketu neprovozujte cateringové služby (grilování, pečení, smažení apod.) a nestěhujte přes něj těžké předměty a břemena.
Pokud potřebujete instalovat pianino nebo křídlo, neumísťujte je na parket. Ten není konstruován na takovouto zátěž v bodech.
Zvukovou aparaturu umístěte mimo taneční parket.

Velký taneční parket

Rozměry 200 m2 a více
Používá se nejčastěji ve sportovních halách při tanečních soutěžích. Parket je při instalaci ošetřen speciálním nástřikem proti nežádoucímu skluzu a je tak určen i pro tanečníky s broušenou koženou podrážkou.

Mobilní taneční parket pro exteriéry

Pro „outdoor“ akce na trávě, náměstích a jiných nekrytých plochách dodáváme venkovní mobinlní taneční parket. Venkovní taneční parket může být postaven i na místech, která nejsou úplně rovná (obrubníky, drobné pozemní nerovnosti, louky).

Kontaktujte nás

14 + 6 =