+420 602 313 690 produkce@eventservis-cz.cz

Mobilní taneční parket

mobilní taneční parket – pronájem a prodej

-mobilní taneční parket pro interiéry a exteriéry

– taneční parket se zastřešením

 

Mobilní taneční parket pro interiéry

Stavba interiérového tanečního parketu je velmi rychlá.  Propracovaný systém zámkových lišt vytvoří z desek monolit, který je olemovaný zkosenou lištou s protiskluzovým povrchem. Lemovací lišta je vyrobena z eloxovaného vnitřně profilovaného hliníku v decentní bronzové barvě.

Malý taneční parket

Rozměry do cca 100 m2
Co je potřeba zjistit, než se rozhodnete pro pronájem parketu na Vaší akci?

Podklad

Taneční parket nemá na sobě žádné ostré hrany a to ani ze spodní strany. Není třeba mezi parket a podlahu dávat jakýkoli ochranný materiál. Pokud je podlaha památkově chráněna, je možné položit tenkou pěnovou podložku mezi parket a podlahu.
Pokud plánujete položit parket na koberec, je instalace téměř bez omezení. Jen je třeba tuto informaci uvést do objednávky. Pokládka parketu na koberec má svá specifika, která jsou nutná pro zafixování parketu proti pohybu po koberci.   

Také je potřeba se vyvarovat překladů silných koberců přes sebe a případných výškových rozdílů. Parket nelze postavit i tam, kde není rovný podklad.

Na co dát pozor při samotné akci

Mobilní taneční parket je určen jen k tanci. Je konstruován pro všechna odvětví sportovního a společenského tance i sportovního rockń rollu.
Na parketu neprovozujte cateringové služby (grilování, pečení, smažení apod.) a nestěhujte přes něj těžké předměty a břemena.
Pokud potřebujete instalovat pianino nebo křídlo, neumísťujte je na parket. Ten není konstruován na takovouto zátěž v bodech.
Zvukovou aparaturu neumísťujte na taneční parket.

tanecni-parket-mobilni-tanecni-parket
mobilni-tanecni-parket

Velký taneční parket

Rozměry 200 m2 a více
Používá se nejčastěji ve sportovních halách při tanečních soutěžích. Parket je při instalaci ošetřen speciálním nástřikem proti nežádoucímu skluzu a je tak určen i pro tanečníky s broušenou koženou podrážkou.

Mobilní taneční parket pro exteriéry

Pro „outdoor“ akce na trávě, náměstích a jiných nekrytých plochách dodáváme venkovní mobinlní taneční parket. Venkovní taneční parket může být postaven i na místech, která nejsou úplně rovná (obrubníky, drobné pozemní nerovnosti, louky).
tanecni-parket-exterier

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Kontaktujte nás

5 + 11 =