+420 602 313 690 produkce@eventservis-cz.cz

Mobilní tribuny,  mobilní hlediště

mobilní tribuny a hlediště – pronájem a prodej

– mobilní tribuny na choulostivý povrch sportovních hal

– mobilní tribuny s plně volitelnými rozměry a elevacemi

– mobilní tribuny otevřené a zastřešené

 – mobilní hlediště

Mobilní tribuny a hlediště pro interiéry

Mobilní tribuny a hlediště dodáváme pro instalace v exteriérech a interiérech. Velmi vyhledávané jsou naše tribuny pro interiérové stavby na choulostivých površích sportovních hal. Tribuny se staví ze segmentů 2 x 1m s elevací 40 cm pro sezení na stupních nebo s elevací 20 cm pro sezení na židlích.

Neodhadnete rozměr a kapacitu mobilní tribuny / hlediště pro Vaší akci?

Nevadí, zavolejte nebo napište svůj dotaz do formuláře v rubrice kontakty a my Vám pomůžeme vybrat velikost tribuny pro Vaší akci.

mobilni-tribuny
Mobilni-tribuny

Mobilní tribuny a hlediště pro Exteriéry

mobilni-tribuna-exterier

Tribuny a hlediště stavěné v terénu jsou díky systému stavebnice vysoce variabilní a lze je využít i tam, kde není úplně rovný terén. Tribuny bez problémů „překročí“ obrubníky, výmoly, zídky a třeba i zábradlí. Důležité je vědět, jaký bude pod tribunou povrch. Při naplnění tribun lidmi je potřeba počítat se značnou váhou. Například tribuna o rozměru 10 x 4m ponese v průměru cca 7 360 kg. Proto je pro nás velmi důležité vědět, jestli bude tribuna stát na pevném podkladu (asfalt, dlažba, tráva apod.), nebo na podkladu, který není úplně stabilní (čerstvě dosypaná zemina, štěrk, písek…). Tribuny se dají postavit i na 50ti cm křemičitého písku (beachvolejbalový kurt), ale je nutné tuto instalaci předem konzultovat, abychom mohli připravit vše nezbytné pro zafixování stavby.

Zastřešené mobilní tribuny

mobilni-tribuna-zastresena

Kontaktujte nás

12 + 11 =