+420 602 313 690 produkce@eventservis-cz.cz

Pódium – pronájem a prodej

 

 pódium  pro venkovní i vnitřní instalace

pronájem pódií v rámci celé ČR

 

Pódium – pronájem

 

Vítáme Vás na našich stránkách Podium – pronájem. Nabízímek pronájmu i prodeji podia bez zastřešení, se zastřešením, různých tvarů a výšek. Naše pódia disponují  plynule výsuvnýma nohama ve všech variantách. Níže uvádíme několik příkladů z našich uskutečněných pronájmů.

Pronájem pódia 5x4m

Rozměr pódia 5x4m, výška  pochozí plochy pódia je 40 cm, povrch travnatý, nerovný. Barva skirtingu je standardně černá,  je možné ji změnit dle Vašich potřeb.

Stavba pódia pro pronájem trvá cca 50 minut, případně o něco déle – záleží na nerovnosti terénu

podium-pronajem
podium-pronajem

 Pódium 6x4m a  5x4m, pronájem

Dvě pódia v koberci, pochozí výška  40 cm. Barva koberce a skirtingu je nejčastěji v tomto zobrazeném provedení,  na přání je možné barvy měnit.

Zastřešené podium 10x8m, pronájem

Nabízíme Vám zastřešená podia od nejmenších možných rozměrů (3x3m, 6x4m) až po zastřešení 12x10m s přídavnými konstrukcemi po stranách – PA Wings – na zavěšení aparatury, LEDkových obrazovek, bannerů nebo dekorací.

Zobrazené podium  má rozměry 10x8m se zastřešením  11x9m

podium-pronajem
Podium-s pa-wings-pronajem

Zastřešené podium 10x8m + PA Wings

Zastřešené podium s přídavnou konstrukcí PA Wings 6m+6m po obou stranách podia pro zavěšení LEDkových obrazovek a s molem postaveným v čele, rozměr mola 4x2m.

V zadní části podia je nájezdová rampa pro navážení aparatury dlouhá 6m a po stranách podia je zvuková režie 5x3m a plošina pro rychlou výměnu aparatury jednotlivých kapel v průběhu konání festivalu

 

Zastřešené podium 8x5m

Podium 8x5m zastřešené střechou o rozměru 9x6m.

 

podium-pronajem7
podium-pronajem

Podium 6x4m, pronájem

Ekonomická verze zastřešení malého podia.

Podium 6x4m je zastřešené ukotveným nůžkovým stanem 6x4m.  Vhodná výška podia pro zastřešení nůžkovým stanem je do 0,6m.

 

Kontaktujte nás

7 + 3 =